НОВОСТИ ОРГАНИЗАЦИИ

Владислав Чайка обратился к народным избранникам по поводу строительства "Японского моста" в Николаеве

Звернення Владислава Чайки до народних депутатів України стосовно будівництва “японського моста” в м. Миколаєві

Шановні народні депутати Верховної Ради України обрані від Миколаївської області , земляки!


До Вас звертаюсь я, Чайка Владислав Володимирович, якому не байдуже, що буде з нашим рідним містом, якщо в зв’язку з аварійним станом припиниться експлуатація Південнобузького ( Варварівського) мостового переходу через р. Південний Буг. Єдиний спосіб мінімізувати можливі негативні наслідки – це будівництво нового мостового переходу. В минулому році на виконання доручення Президента України В. Зеленського, делегація міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України провела переговори з японським агентством міжнародного співробітництва (JICA) щодо реалізації в Україні проекту “Будівництво мостового переходу через річку Південний Буг в м. Миколаїв”.

Японська сторона підтвердила свої наміри надати допомогу Україні в реалізації цього проекту, однак зустріла непорозуміння з боку Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор).

20 січня в Києві, має відбутися нарада з цього приводу, прошу Вас прийняти в ній участь та прикласти зусилля для вирішення цього питання.

<< Вернуться на предыдущую страницу

Вернуться на главную страницу сайта